ISO 9001:2015 Дивитись
КОМПАНІЯ ПОСЛУГИ ПРОДУКЦІЯ
Компанія

Компанія “Гліма́р” – це професійна та надійна команда , яка надає повний спектр послуг на ринку інсталяції вентильованих фасадів та світлопрозорих конструкцій. Завдяки багаторічному досвіду та сучасній виробничій базі, ми реалізуємо амбіційні архітектурні рішення з застосуванням якісних та сучасних матеріалів і технологій. Ми постійно вдосконалюємо систему управління проектами, щоб успішно реалізовувати різноманітні об’єкти за рівнем обсягів та складності.

Структура компанії включає в себе проектний відділ, виробничу базу та монтажні дільниці. Ми регулярно вдосконалюємо виробництво, навчаємо робітників, конструкторів та монтажників, щоб відповідати сучасним вимогам будівництва та виробництва. Ми використовуємо багаторівневий контроль якості на всіх етапах від проектування до монтажу. В результаті розвитку системи управління, ми отримали сертифікат ISO 9001:2015 в березні 2018р.

В 2018р. компанія провела модернізацію виробництва та встановила сучасне високотехнологічне обладнання з ЧПУ, а також інтегрувала програмні комплекси для обробки та передачі даних. Завдяки цьому, ми збільшили продуктивність, вивели якість на найвищий рівень, та зменшили термін реалізації проектів.

В рамках нашої компанії ми проектуємо, виготовляємо та інсталюємо всі необхідні типи фасадів без допомоги додаткових субпідрядних організацій. Це гарантує контроль над управлінням проектом, якістю робіт та терміном виконання.

ПРОЕКТУВАННЯ

Багаторічний досвід проектування фасадів, знання будівельних норм і правил, наявність сучасних САПР, тахометричного обладнання, кваліфіковані та сертифіковані конструктора, моніторинг ринку сучасних матеріалів. Все це дозволяє нам надати консультацію архітектору та замовнику для прийняття оптимального рішення, яке буде відповідати естетичним бажанням та бюджетним очікуванням. Виконати змістовний, продуманий до деталей проект для наступної реалізації, виробництва і монтажу.

ВИГОТОВЛЕННЯ СВІТЛОПРОЗОРИХ КОНСТРУКЦІЙ

Виробництво сучасних вікон, дверей, фасадів потребує високої точності, технологічності та якості в мінімальні терміни.

Цех з виготовлення алюмінієвих віконних та дверних конструкцій, цех з переробки світлопрозорих конструкцій укомплектовані сучасними 4-х осьовим обробним автоматичним центром с ЧПУ та пильними центрами ведучих європейських виробників. Ми маємо все необхідне для виготовлення високоякісної продукції будь-якого рівня складності систем профілів таких компаній як Aluprof, Alutech, Reynaers, Shueco.

ВИГОТОВЛЕННЯ ЕЛЕМЕНТІВ ВЕНТИЛЬОВАНИХ ФАСАДІВ

Цех з переробки листових матеріалів оснащений сучасним 3-х осьовим чотирьох шпиндельним (HSD) центром обробки панелей з ЧПУ. Робочий розмір стола: 2000мм. х 7000мм. Можливість виготовлення до 1000 м.кв. касет в зміну, любої складності. Наявність вальцовочного станока з проточеними валами дає змогу виготовляти гнуті касети та колони з відбортовкою 20мм. Маємо досвід обробки таких матеріалів як: Alpolic, Reynobond, Larson, Etalbond, Naturalbond, Alufas, Gentash, Fundermax та інші.

Всі етапи виробництва супроводжуються системою контроля якості. Наші виробничі потужності та обладнання, персонал та сучасне програмне забезпечення зможуть задовольнити найвимогливішого замовника, втілити будь-яку задумку архітектора в найкоротші терміни.

МОНТАЖ

Монтаж всіх конструкцій проводиться кваліфікованими монтажниками з дотриманням всіх будівельним норм та норм з техніки безпеки. Всі співробітники мають необхідні допуски, обладнання та спец. засоби. Роботи проводяться згідно погоджених креслень під керівництвом досвідчених виконробів. Контроль виконання та процес робіт проводиться головним інженером та керівником проекту.

СТІЙКОВО-РИГЕЛЬНИЙ ФАСАД

Використовується в різних просторових конструкціях, в тому числі в зенітних ліхтарях. Основним завданням фасаду є освітлення внутрішньої частини будівель, та створення в них відповідного клімату та комфорту для користувачів. Особливістю стійково-ригельної системи є кріплення гризонтального ригеля до несучої вертикальної стійки. В якості заповнення використовуються одно-, двох- та трьохкамерні склопакети та сендівч панелі.

Існує три варіанти виконання:
• “класична” – видимі прижимні планки і кришки, як правило 50мм або 30мм;
• “структурна” – видимий шов, як правило 20мм., заповненний герметиком;
• “комбінована” – поєднання першої та другої модифікації;

Дані системи додатково комплектуються інтегрованими віконними або дверними стулками різних типів, елементами сонцезахисту та інше.

ЕЛЕМЕНТНИЙ ФАСАД

Конструкцій використовується для Конструкція складається з сегментів (елементів) фасадів які кріпляться до несучої конструкції будівель, як правило плит перекриття, та поєднуються один до одного. Готові елементи конструкцій складаються на виробництві, що дозволяє:

• отримати більшу якість та точність фінального виробу;
• скоротити терміни монтажу;
• відмовитись від будівельних люльок та риштувань.

Для виробництва даних конструкцій необхідне спеціальне високоточне обладнання з ЧПУ, та спеціальний програмний комплекс, які є в нашій компанії.

ВЕНТИЛЬОВАНІ ФАСАДИ

Система складається з лицювального матеріалу, закріпленого на несучому каркасі. В якості несучого каркасу як правило використовуємо алюмінієві профілі. . В залежності від конфігурації фасаду та типів будівлі підбирається несучій каркас. Він може кріпитися як до стіни так і тільки до перекриття. Для утеплення, до стіни кріпиться утеплювач. Тип утеплювача та метод кріплення також підбирається в кожному разі окремо згідно розрахунку.

В якості лицювального матеріалу працюємо з будь-якими матеріалами: алюмінієві композитні панелі, керамограніт, граніт, HPL панелі, фіброцемент, кераміка та інші матеріали.

АЛЮМІНІЄВІ ВІКНА, ДВЕРІ, ПІДЙОМНО-ЗСУВНІ КОНСТРУКЦІЇ

Різні типи вікон та дверей з рамних профілів. Виробляються в залежності від області застосування та конкретних умов стосовно естетики, функціональності, термічної ізоляції, зломостійкості і тд. Необмежені в колористичних рішеннях та фактурах. Стандартні типи відкривань : розпашні, відкідні або складні. Для панорамних конструкції: підйомно-зсувні. Широка гама рішень для потреб сучасної архітектури, норм та стандартів.

СУПУТНЯ ПРОДУКЦІЯ

В процесі виконання проектів завжди присутні додаткові або декоративні елементи, такі як: навіси, сонцезахист, перильні огородження зі сталі або скла, суцільно скляні системи. Відповідно до постійно зростаючих вимог клієнтів до сучасного виду будівель, готові запропонувати, втілити найкращі та оригінальні рішення.

ISO